VMG grupė Klaipėdos universiteto Ateities paramos fondui skyrė 100 tūkst. eurų

VMG grupė, Klaipėdos universitetas (KU) ir Klaipėdos universiteto Ateities paramos fondas pasirašė bendradarbiavimo ir paramos sutartis, kuriomis stiprinamas bendradarbiavimas mokslinių tyrimų ir naujų, aukštą pridėtinę vertę kuriančių specialistų rengime.

Pasak VMG grupės generalinio direktoriaus Egidijaus Mockaus, kompanijai augant uostamiestyje bei vykdant verslo plėtrą kituose šalies regionuose, partnerystė su akademine bendruomene tampa pagrindu tvariai ilgalaikei perspektyvai.

„Padėti parašai ant bendradarbiavimo sutarties maksimaliai intensyvins mūsų ir universiteto partnerystę, plečiant bendrus mokslinius tyrimus bei rengiant aukštos kvalifikacijos specialistus. Pastarasis poreikis dėl įgyvendinamų rekordinio masto investicinių projektų tampa ypač aktualus. Pasiektas susitarimas leis universiteto bendruomenei įsilieti į vykdomus projektus, įsikurti bendradarbystės erdvėse, įgyti naudingos praktinės patirties“, – sako VMG grupės generalinis direktorius Egidijus Mockus.

Kitąmet VMG grupė Klaipėdos rajone, Dirvupių kaime, greta automagistralės Vilnius-Klaipėda, atvers moderniausią Baltijos šalyse pramonės inovacijų parką. Investicijos į šį projektą sieks apie 30 mln. eurų. Jame bus sukurta 300 aukštos pridėtinės vertės darbo vietų, iš kurių – per 150 naujų.

N. Akmenėje vystomuose projektuose iki 2025 metų iš viso bus sukurta dar apie 1000 naujų, aukštą pridėtinę vertę kuriančių darbo vietų inžinieriams, automatikams, skirtingų sričių administracijos specialistams ir vadovams. Šiuose projektuose diegiamos inovacijos ir tvarūs sprendimai, atitinkamai, didina ir mokslinių tyrimų poreikį.

Klaipėdos universitetas įsipareigoja reguliariai informuoti VMG grupę apie naujas studijų programas, padėti kompanijai ieškoti reikalingų specialistų, taikant socialinės partnerystės principus tobulinti mokslo ir studijų procesą.

Pagal sudarytą Paramos sutartį VMG grupė Klaipėdos universiteto Ateities paramos fondui suteiks 100 tūkst. eurų paramą, iš kurių 30 tūkst. eurų bus skiriama moksliniams tyrimams ir projektams, o 70 tūkst. eurų fondo veiklai – KU Ateities paramos fondo Neliečiamojo kapitalo suformavimui per kitus metus.

Savo ruožtu VMG grupė informuos universitetą apie specialistų poreikį, suteiks plačias praktikos galimybes bei teiks atsiliepimus apie bendrovėje įsidarbinusių absolventų veiklą. Taip pat pagal galimybę rems universitetą techninėmis priemonėmis, padės įrengti mokomąsias laboratorijas, prisidės prie mokslinės ir mokomosios medžiagos publikavimo ir rengimo.

Tarptautinė investicinė VMG grupė vienija 25 įmones, kuriose dirba daugiau nei 5.000 darbuotojų. Jos produkcija eksportuojama į daugiau kaip 40 pasaulio šalių.

VMG grupė investuoja į medienos perdirbimą ir tvarių medienos gaminių gamybą, atsinaujinančią energetiką, ekologiškus pakavimo sprendimus, pramonės inovacijų ir technologijų vystymą, inžinerinių medienos konstrukcijų gamybą bei efektyvų infrastruktūros ir pramoninio nekilnojamojo turto valdymą.

  • €2710 Surinkta
    €10000
  • 44 jau parėmė