Fondo valdymas

Fondo valdymas

Klaipėdos universiteto ateities paramos fondo valdymo organai – visuotinis dalininkų (steigėjų) susirinkimas, valdyba, reivizorius ir direktorius.

Visuotinas dalininkų susirinkimas yra aukščiausias fondo organas. Jis tvirtina fondo įstatus, valdybą, revizorių, direktorių.

Fondo valdyba atsako už fondo veiklos strategijos ir programos nustatymą. Fondui tiesiogiai vadovauja ir jo vardu veikia fondo direktorius. Jis organizuoja ir vykdo kasdienę veiklą. Fondo vidaus kontrolę vykdo revizorius.

Valdyba

Pirmininkas
Vytautas Lygnugaris

AB „Limarko laivininkystės kompanija“ generalinis direktorius

Valdybos narys
Alvydas Naujėkas

UAB „Vėjo projektai“ generalinis direktorius
Tvarių, ekologinių inovacijų kūrėjas ir vizionierius, turintis medicinos gydytojo išsilavinimą bei daugiau nei 20 metų vadovavimo patirties verslo įmonėse. 1994-2000 m. dirbo finansinėse institucijose iždo valdymo srityje, nuo 2000 m. vadovavo maisto pramonės įmonėms „Kauno alus“ ir „Ekoproduktas“. Daugiau nei 15 metų dirbo vėjo energetikos srityje, vadovavo vienai didžiausių vėjo jėgainių operatorių Lietuvoje ir Baltijos šalyse UAB „Vėjų spektras“, nuo 2006 m. pirmininkauja UAB „Sparnuotas vėjas“ Valdybai. 2011 m. vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjo plėtoti elektrinio miesto transporto idėjas bei skatinti glaudų mokslo ir verslo bendradarbiavimą. UAB „Vėjo projektai“ ir „Elektrinio transporto sistemos“ generalinis direktorius ir Valdybos pirmininkas. 2004-2012 m. ėjo Lietuvos vėjo jėgainių asociacijos prezidento pareigas, 2012 m. buvo vienas iš Vėjo ir saulės transporto aljanso (ViSATA) įkūrėjų, 2020 m. – Klaipėdos universiteto Ateities fondo įkūrėjas ir Valdybos narys.

Valdybos narys
Arnoldas Šileika

AB „Vakarų laivų gamykla“ generalinis direktorius

Valdybos narys
prof. Artūras Razbadauskas

Klaipėdos universiteto rektorius

Valdybos narys
Eimantas Kiudulas

UAB Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovės generalinis direktorius ir valdybos narys
Direktorius

Direktorius
Vytautas Adomaitis

KU ateities paramos fondo direktorius
  • €2715 Surinkta
    €10000
  • 45 jau parėmė