Susitikimas su Islandijos universiteto profesore dr. Inga Minelgaite | (NE)AKADEMIŠKI POKALBIAI

Balandžio 6 d. | 15.30 val.
Aula Magna konferencijų salė (PC „Studlendas“)

Klaipėdos universitetas kviečia į svečius pokalbiui su ypatinga viešnia – Islandijos universiteto profesore dr. Inga Minelgaite.

Tarpkultūrinė lyderystė, projektų vadyba ir tvarus vadovavimas yra sritys, kuriose Inga realizuoja savo akademinį ir profesinį potencialą. Be to, moteris taip pat yra Lietuvos Respublikos garbės konsulė Islandijos Respublikoje, kviestinė profesorė, valdybos narė ir tarybos pirmininkė įvairiuose Lietuvos ir užsienio universitetuose, didžiausio organizacinės lyderystės tyrimų tinklo (GLOBE) narė, IPMA Publications redakcinio komiteto narė, tarptautinio projekto FEELS vadovė.

Inga taip pat dirbo su „trigubos karūnos“ akreditaciją turinčiomis verslo mokyklomis (1% geriausių pasaulyje!), yra pirmosios knygos apie lyderystę Islandijoje bendraautorė ir turi net 15 metų patirties vadovės pozicijose. Ingai itin artimos ir socialinės iniciatyvos, viena tokių – gausaus susidomėjimo sulaukęs projektas apie lyčių nelygybę „Aš Esu Tu“.

Registracija Į N E M O K A M Ą renginį ČIA

(NE)AKADEMIŠKI POKALBIAI – tai susitikimų su žinomais žmonėmis renginių ciklas, Klaipėdos universiteto ir KU Ateities fondo organizuojamas jau šeštąjį kartą.

  • €2815 Surinkta
    €10000
  • 46 jau parėmė