„Northway” radiologijos praktinių studijų centre praktiką baigė pirmieji būsimi radiologijos technologai iš KU

Šių metų sausio mėnesį veiklą pradėjusiame #Northway radiologijos praktinių studijų centre savo praktiką ką tik baigė pirmieji būsimi radiologijos technologai iš Klaipėdos universiteto.

Gegužės 9 d. Klaipėdos universiteto delegacija svečiavosi #Northway medicinos centre Klaipėdoje, kur turėjome progą ne tik aptarti pirmąsias bendradarbiavimo studentų ugdyme patirtis, bet ir pažvelgti į tolimesnes privataus sveikatos sektoriaus ir aukštojo mokslo partnerystės perspektyvas.

Studentų įspūdžiais dalinosi KU Sveikatos mokslų fakulteto Medicinos technologijų katedros vedėjas  dr. Vytenis Punys ir už KU studentų praktiką #Northway radiologijos praktinių studijų centre atsakinga vyresnioji radiologijos technologė, KU dėstytoja Monika Šiaulytė. Susitikime taip pat dalyvavo ir UAB „Northway medicinos centrai” generalinei direktorei Dianai Bumelytei ir jos komandai dėkojo KU Sveikatos mokslų fakulteto dekanė prof. dr. Rita Vaičekauskaitė.

Pasak katedros atstovų, studentai įgijo tokios patirties, kokios kitose įstaigose tikriausiai nebūtų galėję gauti. „Mūsų studentai ne tik galėjo dirbti su moderniausia diagnostikos technika Lietuvoje (kompiuteriniu tomografu, branduolių magnetinio rezonanso tomografu, mamografu, rentgenu), bet ir lankėsi operacinėje ir netgi vyko į kitą Northway medicinos centrai padalinį Kretingoje“, – dalinosi dr. Vytenis Punys.

KU studentų praktiką stebėjusi M. Šiaulytė džiaugėsi, jog #Northway medicinos centro Klaipėdoje specialistai daug dėmesio skyrė supažindinant studentus su bendravimo su klientais ypatumais, leido jiems patiems dalyvauti procedūrose, kalbinti ir bendrauti su pacientais.

KU Ateities paramos fondo iniciatyva, susitarimą steigti modernia įranga aprūpintą radiologijos specialistų rengimo centrą dar 2023 m. spalio mėn. pasirašė KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas ir UAB „Northway medicinos centrai” generalinė direktorė Diana Bumelytė.

Bendradarbiavimo dokumentas numato, jog #Northway lėšomis ir jo patalpose įkurto radiologijos praktinių studijų centro ištekliais Klaipėdos universitetas studijų reikmėms naudosis nemokamai. Tai didžiulė dovana Universitetui – tą galėjo išvysti nepriekaištingai įrengtose ir naujausia įranga aprūpintose radiologijos praktinių studijų centro patalpose apsilankę Klaipėdos universiteto atstovai.

Klaipėdos universitetas ir KU Ateities paramos fondas dėkoja UAB „Northway medicinos centrai” generalinei direktorei Dianai Bumelytei už nuolatinį palaikymą ir paramą, padedančią ugdyti kompetentingus būsimus sveikatos priežiūros specialistus. Ačiū kiekvienam #Northway administracijos darbuotojui ir radiologijos technologui, prisidedančiam prie KU studentų tobulėjimo! 

  • €2815 Surinkta
    €10000
  • 46 jau parėmė