KU Ateities fondas skyrė paramą studentų iniciatyvai įgyvendinti

Klaipėdos universiteto studentams ir svečiams Universitetą pažinti bus lengviau – KU Ateities paramos fondas skyrė 2630 EUR paramą Klaipėdos universiteto virtualaus  žemėlapio kūrimui. 

Šios iniciatyvos autorių – Klaipėdos universiteto studentų sąjunga (KUSS) – teigimu, jau nuo kitų metų startuosiantis interaktyvus žemėlapis apims daug naudų. „Pastebėjome, jog pirmo kurso studentai dažnai neranda jiems reikalingos su universiteto padalinių lokacija ar studijų procesu susijusios informacijos. 3D žemėlapyje bus galima ne tik virtualiai🚶 keliauti po universiteto erdves, bet ir rasti informacijos apie fakultetuose ir institutuose vykdomas studijų programas bei ten dirbančius akademinius darbuotojus. Svarbu paminėti, jog žemėlapis bus atviros prieigos, todėl Universitete „apsilankyti“ galės visi norintys“ – dalinasi KUSS prezidentas Aidas Čurovas.

Pasak KU studentus vienijančios organizacijos lyderio, tai itin svarus indėlis KU studentų gerovei: „Visos KU studentų sąjungos vardu labai džiaugiuosi, kad pavyks įgyvendinti dar vieną iniciatyvą ir dėkoju KU ateities fondui už skirtą paramą“.

Prie studentų projektų prisidėti galite ir jūs, tapdami KU Fondo rėmėjais ➡ www.kuf.lt

  • €2815 Surinkta
    €10000
  • 46 jau parėmė