Klaipėdos universiteto Ateities Neliečiamojo kapitalo fondui kurti – LIMARKO GRUPĖS parama

LIMARKO GRUPĖ Klaipėdos universiteto ateities neliečiamojo kapitalo fondui formuoti skyrė 55 tūkst. eurų. Paramos teikimo sutartį pasirašė LIMARKO GRUPĖS prezidentas Vytautas Lygnugaris ir Fondo direktorius Vytautas Adomaitis.

LIMARKO GRUPĖS prezidento Vytauto Lygnugario teigimu, jūrinis verslas pasitiki Klaipėdos universitetu ir augina KU ateities neliečiamojo kapitalo fondą. „Matau ateities Klaipėdą kaip stiprų universitetinį miestą, išsiskiriantį iš kitų savo jūriškumu. Klaipėdos universitetas ir šiandien yra šalies okeanografijos mokslo centras, turi laivyną, čia atliekami rimti moksliniai tyrimai. Tam, kad visa tai augtų ir stiprėtų, reikia telkti pajėgas ir finansinius išteklius. Tikiuosi, jog LIMARKO GRUPĖS pavyzdys paskatins ir kitas verslo įmones tokiam žingsniui“,- sakė V. Lygnugaris.

Šių metų lapkritį uostamiesčio jūros verslo bendruomenės atstovai pasirašė Memorandumą, deklaruojantį verslo paramą Klaipėdos universitetui. Dokumente, kurį parašais patvirtino Klaipėdos pramonininkų asociacijos prezidentas Egidijus Mockus, Lietuvos laivų statytojų ir remontininkų asociacijos prezidentas Arnoldas Šileika, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos prezidentas Vaidotas Šileika, Lietuvos laivų savininkų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Lygnugaris, Lietuvos jūrinio klasterio koordinatorius Andrius Sutnikas bei KU rektorius.prof. dr. Artūras Razbadauskas pabrėžiama, jog KU vaidmuo yra svarbus formuojant modernaus miesto veidą, pritraukiant talentus, užtikrinant pozityvius demografinius procesus, įvairiapusį ir turiningą miesto socialinį bei kultūrinį gyvenimą. „Klaipėdos universitetas yra būtina sąlyga siekiant, kad Klaipėda būtų išmani ir jauna“,- teigiama dokumente.

Anot Fondo vadovo Vytauto Adomaičio, pasirašytas Memorandumas telkia verslo bendruomenę Klaipėdos universiteto auginimui.

KU informacija

  • €2815 Surinkta
    €10000
  • 46 jau parėmė