Dirbtinis intelektas: technologijų amžius ir distopija | (NE)AKADEMIŠKI POKALBIAI su prof. dr. Agne Paulauskaite-Tarasevičiene

Apie dirbtinį intelektą sklando legendos: mokslinėje fantastikoje dirbtinis intelektas vaizduojamas kaip distopijos pranašas, o kritikai jį laiko grėsme kūrybiškumui. Ar tikrai dirbtinis intelektas žmogui gali tapti priešu? Balandžio 10 d. faktus nuo fantastikos mums atskirti padės ir transformuojančios technologijos realijas atskleis Kauno technologijos universiteto (KTU) Dirbtinio intelekto centro vadovė prof. dr. Agnė Paulauskaitė-Tarasevičienė.

Dr. Agnė Paulauskaitė-Tarasevičienė yra KTU informatikos fakulteto profesorė, mokslininkė, tyrimų ir studijų mentorė, tarptautinių leidyklų mokslo publikacijų bendraautorė ir recenzentė. Mokslininkė vadovavo rengiant pirmąją Lietuvoje dirbtinio intelekto studijų programą „Dirbtinis intelektas“, o šiuo metu ne tik yra Kauno technologijos universiteto (KTU) Dirbtinio intelekto centro vadovė, bet ir aktyviai dalyvauja išryškinant dirbtinio intelekto (DI) svarbą versle, mokymo programose, visuomenės švietimo programose ir socialinėse medijose.

Balandžio 10 d. | 15.30 val.
KU Aula Magna auditorijų kompleksas (PC „Studlendas“, Herkaus Manto g. 90-2)

  • €2815 Surinkta
    €10000
  • 46 jau parėmė